Digital Wellbeing Space

Poznajmy się

Jako pierwsze w Polsce wdrażamy kompleksowe programy
i rozwiązania Digital Wellbeing. Pracujemy z firmami, freelancerami, a także z rodzicami. 

To nasz temat i jesteśmy w nim ekspertkami na polskim rynku.

MARTA BŁOŃSKA

PSYCHOLOG, TRENER, COACH ICF

Specjalizuje się w tematach związanych ze stresem i przeciążeniem. Szkoli zespoły, kadrę zarządzającą oraz pracowników służby zdrowia. Prowadzi gabinet psychologiczny, w którym pracuje coachingowo w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach. Zainspirowała się badaniami “Młodzi cyfrowi” i od tego czasu pogłebia temat równowagi cyfrowej. Ukończyła szkolenie Digital Wellbeing na Univeristy of Jork.

Pracuje w obszarach związanych z rozwojem osobistym, poczuciem własnej wartości, asertywnością oraz radzeniem sobie z trudnymi emocjami. W zespołach lubi konflikty i stara się pokazywać, co dobrego kryje się w trudnych tematach, przeżyciach i emocjach.

Zawodowo realizuje maksymę “więcej siebie”, która oznacza umożliwianie klientom uzyskania wglądu w siebie, w swoje potrzeby, pogłębiania samoświadomości i rozwijania potencjału tkwiącego w każdym z nas.

GOSIA HORAKOVA

PSYCHOLOG, TRENER, COACH ICF

Projektantka i moderatora szkoleń z zakresu Digital Wellbeing. Jest autorką projektu Offline Balance, w którym pomaga budować zdrową równowagę cyfrową, realizuje warsztaty i promuje ideę higieny cyfrowej wśród przedsiębiorców, rodziców i młodzieży.

Doświadczenie w biznesie zdobywała między innymi pracując jako szkoleniowiec freelancer, menedżer projektów, starszy trener wewnętrzny i koordynator szkoleń w grupie kapitałowej biorąc udział w tworzeniu standardów obsługi klienta, wdrażaniu platformy LMS czy projekcie relokacji firmy.

Ukończyła psychologię, a także certyfikowany kurs coachingu ICF. Od 2010 roku jest certyfikowanym trenerem biznesu. Jako psycholog i coach pracuje z klientami indywidualnymi w nurcie psychologii pozytywnej i w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach.

 

Z kim współpracujemy?

Foto ok

PIOTR KURPIASZ

TRENER, COACH,
NAUCZYCIEL JOGI I MINFULNESS

galeria-imprezy-firmowe-69

MICHAŁ RAK

TREKKING CLUB – WYJAZDY OUTDOOR I STREFA PRZYGODY

DR KATARZYNA BŁOŃSKA

WYKŁADOWCA, ADIUKT W INSTYTUCIE PSYCHOLOGII

Mamy unikatową wiedzę i rozwiązania, które przekładają się na praktyczne umiejętności, zachowania i procesy.