Pobierz darmowy e-book

"Krok ku przyszłości.
Programy Digital Wellbeing dla firm"

z którego dowiesz się jak zachować równowagę w cyfrowym świecie i stworzyć miejsce pracy, które sprzyja efektywności i dobremu samopoczuciu Twoich pracowników. 

Z e-booka dowiesz się między innymi

Czym jest RÓWNOWAGA CYFROWA i jakie mogą być konsekwencje jej utraty w zespole?

Jaki powinien być ZESPÓŁ PRZYSZŁOŚCI?

Czym jest DIGITAL WELLBEING?

Jakie korzyści dla firm i ich pracowników przynoszą programy DIGITAL WELLBEING?

Co zrobić by zadbać o własną RÓWNOWAGĘ ON-OFF LINE?

Zainteresowany?

Wypełnij formularz i pobierz ebooka

O autorkach

MARTA BŁOŃSKA

PSYCHOLOG, TRENER, COACH ICF

Specjalizuje się tematach związanych ze stresem i przeciążeniem. Szkoli zespoły, kadrę zarządzającą oraz pracowników służby zdrowia. Prowadzi gabinet psychologiczny, w którym pracuje coachingowo w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach. Ukończyła szkolenie Digital Wellbeing na Univeristy of Jork. 

Pracuje w obszarach związanych z rozwojem osobistym, poczuciem własnej wartości, asertywnością oraz radzeniem sobie z trudnymi emocjami. W zespołach lubi konflikty i stara się pokazywać, co dobrego kryje się w trudnych tematach, przeżyciach i emocjach.

GOSIA HORAKOVA

PSYCHOLOG, TRENER, COACH ICF

Projektantka i moderatora szkoleń z zakresu Digital Wellbeing. Jest autorką projektu Offline Balance, w którym pomaga budować zdrową równowagę cyfrową, realizuje warsztaty i promuje ideę higieny cyfrowej wśród przedsiębiorców, rodziców i młodzieży.

Ma wieloletnie doświadczenie w programach rozwoju kreatywności i zarządzania czasem i rozwiązywania problemów. Jej pasją jest praca z ludźmi, prowadzi warsztaty rozwojowe z emocji i motywacji, konsultacje i sesje coachingu. 

Masz jakieś pytania?Zapraszamy do kontaktu!