Zapraszamy na darmowy webinar

„DIGITAL WELLBEING - równowaga cyfrowa pracowników w nowej, zdalnej rzeczywistości”

podczas którego przybliżymy Ci jaki wpływ na naszą efektywność mają nowe technologie, czym jest digital wellbeing, a także pokażemy obecne trendy, badania i przykłady wdrożeń na poziomie organizacji, zespołu i pracownika.

Termin: 27 stycznia 2021 r. godz. 10:00

Agenda webinaru:

Czym jest Digital Wellbeing i dlaczego warto zadbać o równowagę cyfrową.

Analiza najnowszych badań w kontekście równowagi cyfrowej, pokazanie wpływu technologii na nasze funkcjonowanie.

Jak ograniczyć rozpraszacze i podnieść swoją efektywność – kilka praktycznych wskazówek.

Inspiracje na podstawie case study.

Zainteresowany?

Wypełnij formularz i zapisz się na webinar

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarze:

O autorkach

MARTA BŁOŃSKA

PSYCHOLOG, TRENER, COACH ICF

Specjalizuje się tematach związanych ze stresem i przeciążeniem. Szkoli zespoły, kadrę zarządzającą oraz pracowników służby zdrowia. Prowadzi gabinet psychologiczny, w którym pracuje coachingowo w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach. Ukończyła szkolenie Digital Wellbeing na Univeristy of Jork. 

Pracuje w obszarach związanych z rozwojem osobistym, poczuciem własnej wartości, asertywnością oraz radzeniem sobie z trudnymi emocjami. W zespołach lubi konflikty i stara się pokazywać, co dobrego kryje się w trudnych tematach, przeżyciach i emocjach.

GOSIA HORAKOVA

PSYCHOLOG, TRENER, COACH ICF

Projektantka i moderatora szkoleń z zakresu Digital Wellbeing. Jest autorką projektu Offline Balance, w którym pomaga budować zdrową równowagę cyfrową, realizuje warsztaty i promuje ideę higieny cyfrowej wśród przedsiębiorców, rodziców i młodzieży.

Ma wieloletnie doświadczenie w programach rozwoju kreatywności i zarządzania czasem i rozwiązywania problemów. Jej pasją jest praca z ludźmi, prowadzi warsztaty rozwojowe z emocji i motywacji, konsultacje i sesje coachingu. 

Masz jakieś pytania?Zapraszamy do kontaktu!