Zapraszamy na darmowy webinar

„CYFROWY STRES - jak sobie radzić
z napięciem i przeciążeniem informacyjnym w pracy zdalnej”

podczas którego porozmawiamy o tym, jak radzić sobie z przeciążeniem cyfrowym, pokażemy jak odzyskać równowagę po sytuacji stresowej oraz zwrócimy uwagę jak ważne jest dbanie o to, żeby być czasem offline.

Termin: 31 marca 2021 r. godz. 15:00

Agenda webinaru:

Jak wpływa na nas przeciążenie informacyjne – tzw. smog informacyjny.

Napięcie, spadek motywacji, rozdrażnienie i brak zaangażowania – czyli symptomy stresu w pracy zdalnej i jak im przeciwdziałać.

Jakie są najczęstsze stresory podczas pracy 8-10 godzin dziennie przed ekranem komputera.

Pomoc doraźna i profilaktyka stresu w erze cyfrowej.

Zainteresowany?

Wypełnij formularz i zapisz się na webinar

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarze:

O autorkach

MARTA BŁOŃSKA

PSYCHOLOG, TRENER, COACH ICF

Specjalizuje się tematach związanych ze stresem i przeciążeniem. Szkoli zespoły, kadrę zarządzającą oraz pracowników służby zdrowia. Prowadzi gabinet psychologiczny, w którym pracuje coachingowo w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach. Ukończyła szkolenie Digital Wellbeing na Univeristy of Jork. 

Pracuje w obszarach związanych z rozwojem osobistym, poczuciem własnej wartości, asertywnością oraz radzeniem sobie z trudnymi emocjami. W zespołach lubi konflikty i stara się pokazywać, co dobrego kryje się w trudnych tematach, przeżyciach i emocjach.

GOSIA HORAKOVA

PSYCHOLOG, TRENER, COACH ICF

Projektantka i moderatora szkoleń z zakresu Digital Wellbeing. Jest autorką projektu Offline Balance, w którym pomaga budować zdrową równowagę cyfrową, realizuje warsztaty i promuje ideę higieny cyfrowej wśród przedsiębiorców, rodziców i młodzieży.

Ma wieloletnie doświadczenie w programach rozwoju kreatywności i zarządzania czasem i rozwiązywania problemów. Jej pasją jest praca z ludźmi, prowadzi warsztaty rozwojowe z emocji i motywacji, konsultacje i sesje coachingu. 

Masz jakieś pytania?Zapraszamy do kontaktu!